Bajka patriotyczna”Nasz chleb powszedni”-teatr „Koliber”

W dniu 08.11.2018r z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość na którą zaproszeni byli rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości przez Panią Dyrektor,następnie wystąpił Teatr z bajka „Nasz chleb powszedni” celem spektaklu było kształtowanie poczucia własnej tożsamości regionalnej, rozwijanie postaw patriotycznych, zapoznanie dzieci z dziedzictwem kulturowym, historycznym i przyrodniczym. Wystąpiły również dzieci z gr. III z pieśnią ułańską”Przybyli ułani pod okienko” i gr. IV zatańczyła Poloneza.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Aktualności