Informacja dla rodziców -31.08.2020r

Szanowni Rodzice!

Od 1 września 2020r. rozpoczynamy nowy rok przedszkolny, przedszkole jest czynne od 6.30 do godz. 17.30.Ze względu na organizację pracy przedszkola bardzo prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 8.15. Przypominamy o konieczności posiadania maski (przyłbicy) przez rodzica i dezynfekcji rąk przed wejściem do szatni.

Jeśli jest taka możliwość prosimy, aby dzieci były przyprowadzane i odbierane w godzinach pracy poszczególnych grup. Listy dzieci będą a drzwiach wejściowych.

Godziny pracy grup:

Grupa I pracuje od godziny 6.30 do 16.30

Grupa II pracuje od godziny   8.00 do 16.00

Grupa III pracuje od godziny 7.30 – 17.30

Grupa IV pracuje od godziny 7.00 – 17.00

Wszystkie dokładne wytyczne znajdują się w procedurze bezpieczeństwa (w załączeniu poniżej).

Ze względu bezpieczeństwa wszystkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie lub mailowo.

Kontakt: tel. 22758 68 32, e-mail: pm3@miasto.pruszkow.pl

Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania: oświadczenie, upoważnienie do odbioru dziecka przez osobę inną niż rodzic – będą dostępne w przedszkolu w wersji papierowej.

Dla Państwa informacji zamieszczamy również procedury bezpieczeństwa obowiązujące w naszym przedszkolu, wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego oraz list Ministra Edukacji Narodowej.

Życzymy wszystkim bezpiecznego i owocnego roku.

Dyrektor i Pracownicy

Przedszkola Miejskiego nr 3

w Pruszkowie

Oświadczenie rodzica