„Niepowtarzalne ozdoby świąteczne”- akcja zorganizowana przez Urząd Miasta Pruszkowa – 11.12.2020r

Święta tuż, tuż, więc to najlepszy czas na przedświąteczną zabawę dla najmłodszych.
Jedną z rzeczy, które najbardziej kojarzą nam się z Bożym Narodzeniem jest choinka i przepiękne ozdoby. Na tym właśnie polegać będzie nasza zabawa „Niepowtarzalne ozdoby świąteczne”, zapraszamy wszystkie przedszkolaki oraz uczniów klas I-III do przygotowania własnoręcznych ozdób świątecznych, które zawisną na choince znajdującej się w Urzędzie Miasta Pruszkowa.
Przygotowane ozdoby należy przynieść do Urzędu Miasta Pruszkowa w poniedziałek 14.12.2020 w godz. 8:00 – 18:00 i zostawić w specjalnie przygotowanym do tego pojemniku, który znajdziecie w holu wejścia głównego od ul. Kraszewskiego. Dla twórców najpiękniejszych ozdób przygotowaliśmy małe upominki.
Regulamin akcji znajduje się na stronie miasta.