„Sztuka jest wieczną wiosną” – konkurs plastyczny dla dzieci z rodzicami

Szanowni Państwo

w imieniu Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk”  zapraszamy dzieci z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Sztuka jest wieczną wiosną”.

Bacznie obserwujesz zmiany zachodzące w przyrodzie w związku z przyjściem wiosny? Świat sztuki nie jest Ci obcy? Lubisz rysować lub malować?

Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie organizujemy konkurs plastyczny „Sztuka jest wieczną wiosną”.

Konkurs skierowany jest do dzieci oraz młodzieży z Pruszkowa i zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

• 4 – 6 l.
  • 7 – 9 l.
  • 10 – 13 l.

Technika wykonania prac: rysunek, malarstwo – techniki płaskie, bez użycia materiałów sypkich.

Format prac: A4 lub A3 (prace bez opraw)

Termin przekazywania prac: osobiście w siedzibie MOK ul. Bohaterów Warszawy 4, wyłącznie w dniach 12 – 14 maja 2021 roku w godz. 8:00 – 16:00.

Szczegóły na stronie: www.mok-kamyk.pl/2021/03/kp/

Anna Gawrysiak

Instruktor Miejskiego Ośrodka Kultury im .A. Kamińskiego „Kamyka”