Raport z ewaluacji wewnętrznej prowadzonej w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Pruszkowie w roku szkolnym 2020/2021r.

Wymaganie 9
Zarządzanie przedszkolem służy jego rozwojowi.

Pytania kluczowe

1.W jaki sposób dyrektor zachęca nauczycieli do angażowania się w planowanie i realizowanie planu pracy przedszkola?
2. W jaki sposób nauczyciele doskonalą się zawodowo i czy są do tego zachęcani przez dyrektora?
3. Jaki jest wpływ wniosków ze sprawowanego nadzoru pedagogicznego na podejmowanie działań służących rozwojowi przedszkola?
4. W jakim stopniu nauczyciele wykorzystują bazę przedszkola oraz wiadomości z odbytych szkoleń do codziennego planowania pracy?
5. Jaki jest wpływ rodziców na planowanie pracy przedszkola?
6. Jakie procedury dotyczące bezpieczeństwa obowiązują w przedszkolu?
Wnioski końcowe
1. W przedszkolu wykorzystuje się wnioski z nadzoru pedagogicznego pod kątem rozwoju przedszkola.
2. Podejmuje się działania zapewniające wspomaganie zewnętrzne odpowiednie do potrzeb i służące rozwojowi przedszkola.
3. W przedszkolu są ustalone i przestrzegane regulaminy i procedury bezpieczeństwa,

Rekomendacje                                                                                                                                                      1.W dalszym ciągu należy wykorzystywać wnioski z nadzoru pedagogicznego celem rozwoju przedszkola.                                                                                                                                                              2.Należy kontynuować działania zapewniające wspomaganie zewnętrzne odpowiednie do potrzeb i służące rozwojowi przedszkola.                                                                                                       3.W przyszłym roku w dalszym ciągu należy zadbać o to, aby pracownicy przedszkola znali i przestrzegali procedury i regulaminy obowiązujące w przedszkolu.