Zbiórka dla Leny.

Szanowni Państwo.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyłączenie się do akcji „Wiosennego szafowania”, której celem jest wsparcie Leny – małej mieszkanki Pruszkowa, uczęszczającej na co dzień do Przedszkola Miejskiego Nr 11.

Lena jest dzieckiem potrzebującym pilnie bardzo kosztownej operacji nogi. Pragniemy wspomóc zbiórkę prowadzoną przez rodziców, aby dziewczynka mogła wciąż samodzielnie chodzić. W ramach akcji w dniach od 4 do 20 marca 2024 r. zbieramy używane tekstylia (odzież, obuwie, pościel, koce, zasłony, firany) które następnie zostaną sprzedane, a dochód ze sprzedaży zasili konto zbiórki na wspomniany cel.

Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie. Wierzymy, że nikt nie zrozumie tak dobrze rodzica walczącego o zdrowie dla swojego dziecka, jak inny rodzic. Wiemy też, że razem możemy więcej 🙂 Ubrania składamy w naszej szatni.

Dziękujemy.